Bucurați-vă de muzica wireless în mai multe camere din casa dvs. Permiteţi persoanelor din camere diferite să asculte melodii diferite, sau permiteţi muzicii preferate să vă însoțească în toată casa.
Ascultaţi muzică peste tot în locuinţă cu modul de audiţie în mai multe camere, controlat din aplicaţia Sony | Music Center (numită anterior SongPal). Folosiţi SongPal Link pentru a grupa anumite bare de sunet şi boxe Sony.
Funcția Multicameră prin Chromecast built-in este disponibilă la boxele wireless Sony.
Audiţia wireless în mai multe camere este acceptată de anumite produse Sony, inclusiv boxele wireless, barele de sunet, receptoarele AV și componentele sistemului. Puteți utiliza diverse surse de muzică.
Aici puteţi găsi mai multe informaţii despre cum se creează sunetul wireless în mai multe camere cu boxe compatibile şi dispozitive pe care este instalată aplicaţia Sony | Music Center.